Haber

AK Parti Milletvekili Adayları Büyükçekmece esnafıyla buluştu

AK Parti 28. Dönem İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayları Halis Dalkılıç ve Prof. Cüneyt Yüksel, Büyükçekmece’de esnaf ve fabrikaları ziyaret etti.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti), 14 Mayıs seçim çalışmaları çerçevesinde İstanbul 1., 2. ve 3. Bölge milletvekili adayları ile gece gündüz demeden vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Büyükçekmece’de AK Parti 28. Dönem İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayları Halis Dalkılıç ve Prof. Cüneyt Yüksel esnaf ve fabrikaları ziyaret etti. Ziyaretlerde milletvekilleri, vatandaşların sorunlarını dinleyerek AK Parti’nin hizmetleri ve savunduğu dava hakkında sohbet etti. Çalışanlardan güvenoyu alan milletvekili adayları gün boyu vatandaşlarla görüşmelerine devam ediyor.

“Milletimizin ne dediğine bakarız”

Büyükçekmece’de esnaf ve fabrikaları ziyaret eden AK Parti 28. Dönem İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Halis Dalkılıç, “21 yıl önce bir hayalimiz vardı. Şimdi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sayesinde bu hayallerimizi gerçekleştirdik. Şimdi bu hayallerimizi gerçekleştirdik. seçime günler değil saatler kaldı az önce hesapladım seçime 200 saat kaldı İstanbul’un bir ilçesinde her gün çok çalışıyoruz biz milletimizin dediğine bakıyoruz ne diyor Biden, lambadan talimat alanların Türkiye’yi nasıl tedirgin etmeye çalıştıklarına bakmıyoruz’ dedi.Pandemide dünyanın belli başlı ülkeleri hastalarına bakamazken, “Sağlık altyapımızla örnek bir çalışma yaptık. Hatta o ülkelere solunum cihazı ve maske gönderdik” dedi.

“Önümüzdeki 50 yılın nasıl olacağının seçimidir”

Batı medyasının Türkiye’deki seçimleri manipüle etmek için elinden geleni yaptığına değinen AK Parti 28. Dönem İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Prof Dr. Cüneyt Yüksel, “Batı medyası Türkiye’deki seçimleri karalamak istiyor. Kapağa baktığınızda Ekonomist dergisinin bir tarafında bir bölünmüş bayrak olduğunu görüyorsunuz, bu bayrağın hassasiyetine dikkat çekmek istiyorum. 14 Mayıs seçimlerine giderken vatandaşlarımız bu seçimi çok takdir ediyor. 5 yıldır “Meclis seçimi ya da sadece cumhurbaşkanlığı seçimi değil. Önümüzdeki 50 yılın nasıl olacağının seçimidir. Vatandaşlarımız bu seçimde onu seçmiş olacaklar ve bunun bilincindeler” dedi. – İSTANBUL

haber-sincik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu