Yaşam

‘Bardakçı Baba’ Aydınlılarla Buluştu

Aydın Büyükşehir Belediyesi keyifli tiyatro oyunlarıyla Aydınlıları buluşturmaya devam ediyor. Aydın Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, “ Bardakçı Babaadlı oyunuyla tiyatroseverlerin karşısına çıktı.

Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Bardakçı Baba Şükran Güngör-Yıldız” adlı oyunuyla Kenter Kültür Merkezi ve Tiyatro Salonu’nda seyirciyle buluştu. Yunus Emre Gümüş’ün yazdığı, Cafer İlhan’ın yönettiği oyun seyirciler tarafından büyük beğeni topladı.

Sanatçılara çiçek ve katılım belgesi
Seyircileri güldüren oyunun sonunda yönetmen Cafer İlhan ve tüm sanatçılara çiçekler ve katılım belgeleri verildi. Tek perdelik bir komedi oyunu” Bardakçı Baba ”, önümüzdeki günlerde seyirci ile buluşmaya devam edecek. Oyun, 4-5 Mayıs tarihlerinde saat 20.30’da Şükran Güngör-Yıldız Kenter Kültür Merkezi ve Tiyatro Salonu’nda sahnelenecek. Biletler Vali Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nden ücretsiz olarak temin edilebilecek.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Hasret Çerçioğlu, sanata ve sanatçıya sahip çıkmaya devam edeceklerini belirtti. Birbirinden güzel oyunlar ile tiyatroseverleri buluşturmaya devam ediyoruz. Özenle hazırlanmış oyunlarımıza tüm Aydınlıları davet ediyorum.” söz konusu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

sivasli-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu