Haber

Darıca’nın yolları ve kaldırımları yenileniyor

Büyükşehir, Darıca’da Reşat Nuri Güntekin ve Gazi caddelerinde üst yapı tadilatı, Bayramoğlu Yelkenkaya Caddesi’nde kaldırım çalışması yapıyor.

Darıca’da üstyapı çalışmalarıyla araç ve yayaların konforlu ve güvenilir ulaşımına katkı sağlayan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Reşat Nuri Güntekin ve Gazi caddelerinde üstyapı tadilatı, Bayramoğlu Yelkenkaya Caddesi’nde yaya kaldırımı çalışması yapıyor.

DEVLET HASTANESİNE ULAŞIM

Farabi Devlet Hastanesi’ne ulaşımın sağlandığı son derece işlek bir cadde olan Reşat Nuri Güntekin Caddesi’nde deforme olan asfalt ve kaldırımları yenileyen Büyükşehir, ömrünü tamamlayan asfaltı trimer kazısı ile açtı. Sökülen eski asfaltın yerine Cengiz Topel Caddesi’nin 350 metreye kadar olan bölümünde pmt ve binder asfalt serimi yapıldı. Caddenin iki yanına mineral parke yaya kaldırımları yapılacak.

2,5 KM UZUNLUĞU YAYA KAPLAMASI

Darıca’nın toplu taşıma araçlarının da kullandığı trafiğin yoğun olduğu caddelerinden Gazi Caddesi’nin üst yapısını yenileyen Büyükşehir Belediyesi, Bayramoğlu plajına ulaşımı sağlayan Büyükşehir Belediyesi, 2,5 kilometre olan Yelkenkaya Caddesi’nde yaya kaldırımı yapıyor. uzun.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-ula.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu