Haber

Edirne’den bir kesit

Uzunköprü Belediye Başkanı Hasret Becan ve beraberindeki heyet deprem bölgesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Malatya ile başlayan ziyaret programı kapsamında konteyner kentler ziyaret edilerek, depremden zarar gören vatandaşların ihtiyaçları için liste oluşturuldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Becan, depremden zarar gören vatandaşlar için tüm imkanların seferber edileceğini, yaslı ailelerin ihtiyaçlarının giderileceğini belirtti.

TÜ Kırkpınar SporFen Fakültesi akademik kurul toplantısı yapıldı

Trakya Üniversitesi (TÜ) Spor Bilimleri Fakültesi akademik kurul toplantısı Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirildi.

Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, Kırkpınar Spor Bilimleri Fakültesi’nde düzenlenen toplantıya Tabakoğlu’nun yanı sıra Kırkpınar Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nurper Özbar ve öğretim üyeleri katıldı.

Özbar, toplantıda fakülte olarak yürüttükleri çalışmaları, projeleri ve faaliyetleri anlatarak süreç hakkında bilgi verdi.

Ayrıca Özbar, bahar döneminde izlenecek yol haritasını anlatarak fakültenin gelecekte hayata geçireceği projeler hakkında bilgi verdi.

Rektör Tabakoğlu, Kırkpınar Spor Bilimleri Fakültesi ve öğrencilerinin başarısından gurur duyduklarını belirtti.

Unvanlarında yükselen akademisyenlere bildirileri verildi

Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, doçentlik ve profesörlük kadrolarına yükselen akademisyenlerle bir araya gelerek tebriklerini iletti.

Üniversiteden yapılan yazılı açıklamaya göre Trakya Üniversitesi, kurumsal aidiyeti artırmak ve çalışanlar arasındaki bağı güçlendirmek amacıyla başlattığı geleneği sürdürüyor.

Bu kapsamda Rektör Tabakoğlu, Trakya Üniversitesi’nde doçentlik ve profesörlük kadrolarına yükselen akademisyenlerle öne çıktı.

Trakya Üniversitesi akademik ekiplerinde gösterdikleri çaba ve başarılarla unvanlarını yükselten her akademisyeni tebrik eden Tabakoğlu, öğretim üyelerine başarılarının devamını diledi.

Belge sunumunun ardından program sona erdi.

haber-sarikamis.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu