Haber

Ferit ve Seyran’dan ‘sıcak’ anlar! Öpüşme sahnesi gerçek oldu, hayranlar çıldırdı! “Ateş topu”

Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği, senaryosunu Mehmet Barış Günger’in yazdığı Yalıçapkını, ilk bölümü 23 Eylül 2022’de yayınlanan, yönetmenliğini OGM Pictures’ın üstlendiği rekorlar kıran bir film.

Yayınlandığı günden bu yana Youtube’da hem izlenme oranları hem de gösterilen ilgi ile rekorlar kıran dizinin başrollerini Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor paylaşıyor.

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in uyumunu beğenen seyirciler, sosyal medya üzerinden senaryonun değiştirilmesini istedi.

Pelin ve Ferit karakterlerinin yan yana olmasına tahammül edemeyen seyirciler için bazı değişiklikler yapılmaya başlandı.

Bu değişiklikler meyvesini verirken, seyircilerin dizinin başından beri beklediği öpüşme sahneleri de gerçek oldu.

Kingfisher bir bomba ile geri döndü

Yalıçapkını dizisinin yeni bölümü sosyal medyanın gündemi oldu.

Afra Saraçoğlu’nun Seyran karakterine, Mert Ramazan Demir’in Ferit karakterine hayat verdiği Yalıçapkını izleyenlerin ağzını açık bıraktı.

Yeni bölümde beklenen gerçek oldu ve Ferit ile Seyran romantik anlar yaşadı.

Ferit, Seyran’a yan yana yatmasını teklif etti. Seyran kabul etti. Fred, ” Sabah böyle uyansak sorun yok. O sabah uyandığımızda bana sarıldığını hatırlamıyor musun?”söz konusu.

Daha sonra ” Peki Seyran ne zaman aynı yatakta sarılıp yatacağız diye sordu Seyran, “Onun için çok emek vermen gerekiyor Ferit. Beni gerçekten sevdiğine inanmam gerekecek.” söz konusu. Bu sözlerin ardından Ferit, Seyran’a aşık oldu ve ” Seni seviyorum”söz konusu.

serinin hayranları “Beni bu sahneye gömün”, “Ateş topu yaptı beni”, “Elendim siz devam edin”, “Bu sahneden sonra yaşayamam”, “Yandık Fuat abi”yorum yaptılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu