Haber

İletişim Başkanı Altun: Dedikoduya, iftiraya, yalana böylesine aşağılayıcı bir muhalefeti büyük bir kayıp olarak görüyoruz.

Cumhurbaşkanlığı İrtibat Bürosu tarafından düzenlenen İstanbul Güvenlik Forumu’nda konuşan İletişim Başkanı Fahrettin Altun, “Dedikoduya, iftiraya, yalana karşı böyle bir muhalefet anlayışını demokrasimiz açısından büyük bir kayıp olarak görüyoruz.”

İletişim Başkanlığı tarafından düzenlenen İstanbul Güvenlik Forumu (IGF) başladı. Beşiktaş’ta bir otelde düzenlenen forumun açılışını Cumhurbaşkanlığı Bağlantı Lideri Fahrettin Altun yaptı. Burada Altun, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun dün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma bunu amaç edinerek yanıt verdi. Altun, dün gece CHP Genel Başkanı’nın küfür politikasına bir kez daha tanık olduklarını söyledi.

Altun, “Övünmeyi alışkanlık haline getirip, övünme siyasetini kurumsallaştıranlar elbette bu alışkanlığından vazgeçmeyecek. Dün gece CHP Genel Başkanı’nın saçma sapan siyasetinin sınırsızlığına bir kez daha şahit olduk. Bu da çevredeki profesyonellerin strateji eksikliğinin somut bir göstergesi olmuştur.Kamu görevlilerinin yurt dışından hizmet aldıkları kurumun yazdığı abartılı tweetlerle hedef gösterilmesini veya tehdit edilmesini asla kabul etmiyoruz. dedikodu iftira yalan demokrasimiz için büyük alamettir bunu bir kayıp olarak görmekteyiz sadece trol ağları ve köleleştirilmiş hesaplarla sosyal medyayı manipüle etmeye çalışanlar hakikat ve saf iletişim çalışmalarımızdan rahatsız olmaktadır. Milletimize hizmet etmeye devam ediyoruz.Bu iftiralara, iftiralara, zırvalıklara aldırış etmeden Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye Asrının doğrudan temas asrı olması için mücadele etmeye devam edeceğiz. Sistematik saçmalıklar ve dezenformasyonlarla yürütülen çabalar, Türkiye olarak hakikat mücadelemizin değerli bir ayağıdır.”

– Karakozhabermenemen.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu