Haber

Manisa’nın Gördes ilçesinde 50 yıllık yol hasreti sona eriyor.

Manisa’nın Gördes ilçesinde 50 yıllık yol hasreti sona eriyor. AK Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal, yol çalışmasını yerinde inceleyerek yolun 3 yılda tamamlanmasının hedeflendiğini açıkladı.

Akhisar-Gördes yolu Gördes Kayacık bekleme alanında devam eden yol çalışmalarını yerinde inceleyen AK Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal’a, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, AK Parti İlçe Başkanı Dilcan Dilcan, Karayolları Denetleme Amiri Halil Şahan ve eşlik etti. Yüklenicinin Şantiye Şefi Serkan Kıçırlı.

Tamer Akkal yaptığı açıklamada, “Gördes Akhisar’ın ortasında yapımına başlanan yolumuzla ilgili yerinde inceleme yapmak üzere Gördes ilçesine geldik. Bilindiği üzere sürüklenen bir yoldu. uzun yıllar ama ne yazık ki büyük talihsizlikler oldu birkaç firmanın bu işi yapamamasından dolayı biraz uzun sürdü bu ihaleyi yeni şirketimiz aldı gerekli davalar da atlatıldı Allahın izniyle Yolumuz tüm hızıyla başladı ve devam ediyor.Planlanan 3 yıl içerisinde yolun tamamının tamamlanması.İnşallah “Yolumuz en kısa zamanda Gördes’te Akhisarlı hemşehrilerimizin hizmetine sunulacaktır. Uzun yıllardır Manisa’da belki de bir düşünce olarak görülen bu yol, Allah’ın izniyle artık keyifli yolculuklar ve keyifli yolculuklara vesile olacak bir yol olacak. – MANİSA

habersiverek.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu