Yaşam

Marvel, Secret Invasion Serisi Hakkında Şifreli Twitter Gönderileri Paylaşmaya Başlıyor: Ne Demek İstiyorlar?

Marvel Sinematik Evreninin en çok beklenen yapımlarından biri Gizli İstila21 Haziran’da Disney+ üzerinden hayranlarıyla buluşacak. Samuel L. Jackson’ı Nick Fury olarak yeniden göreceğimiz yapım, şekil değiştiren Skrull’ların sızmasına ve bununla mücadeleye odaklanacak.

Secret Invasion için heyecanlı bekleyiş sürerken Marvel, sosyal medyada çok farklı bir kampanya başlattı. Şirket, Twitter üzerinden dizi hakkında bazı bilgiler paylaştı; ancak kısa bir süre sonra onları sildi.

Diziyle ilgili yapılan paylaşımlar, Secret Invasion’a özel bir siteye erişim sağlayacak bir şifreyle ilgili ipuçları içeriyor.

Marvel Studios, şimdiye kadarki bu gizemli Secret Invasion gönderilerini yaklaşık beş dakika içinde sildi. Ekran görüntülerini paylaşırken, dizi hakkında birçok ipucu dahil olduğu tespit edildi. Örneğin, birinde Nick Fury yaşıyor mu?”yazıt, başka Nick Fury nerede?”yazılmıştı.

Bunlara ek olarak paylaşılan görseller, İstila Başladı Ayrıca ” (The Invasion Has Begun) dizisi için özel olarak oluşturulmuş bir site için ipuçları içermektedir. Bu ipuçları, hayranların sitenin şifresini bulmaya çalışması için tasarlanmıştır. Sitenin linkini yazının sonuna bıraktık.

Fotoğraflara baktığımızda bazı harf ve rakamların daire içine alındığını veya net bir şekilde vurgulandığını görebiliriz. İşte siteye girmek için yapmanız gerekenler şifrenin karakterleri şekillendirme Marvel’ın bu yaklaşımının, hayranlarını yeterince heyecanlandıran ve meraklandıran başarılı bir reklam kampanyası olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Ortaya çıkan şifreyi siteye girdiğinizde sizi Secret Invasion’dan yepyeni bir video karşılıyor.

Yukarıda görebileceğiniz gibi tüm ipuçlarını birleştiren bir görsel de yayınlandı. bu görüntüden RSD3PX5N7S” şifre alınabilir. Sitede şifreyi girdiğimizde onu görüyoruz. serinin ilk beş dakikasını içeren Yepyeni bir videonun yayında olduğunu görüyoruz. Klip, Martin Freeman’ın canlandırdığı Ajan Everett K. Ross’un bir sahnesiyle bizi Moskova’ya getiriyor.

görseli görmek istersen buraya tıklayarakThe Invasion Has Begun adlı siteye ulaşabilirsiniz.

Gizli İstila fragman

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu