Haber

Sahne Adı Sansar Salvo’yla tanınan Ünlü Rapçi Ekincan Arslan, İntihar Girişiminde Bulunduğunu Açıkladı

Ünlü rapçi Sansar Salvo, geçtiğimiz hafta Twitter hesabından yaptığı paylaşımla intihara teşebbüs ettiğini duyurmuştu. Ayrıntılar…?

Sansar Salvo sahne adıyla tanıdığımız Ekincan Arslan, geçtiğimiz hafta Twitter hesabından yaptığı paylaşımla intihara teşebbüs ettiğini duyurmuştu.

Ünlü rapçi, geçtiğimiz günlerde 43 farklı ilaçla intihara teşebbüs ettiğini söyledi.

Ailevi sorunlar yaşadığını belirten ünlü rapçi, yaptığı açıklamada şunları söyledi: Yakın zamanda kişisel bir kriz nedeniyle (…) intihar ettim. Adam kız arkadaşımı aramıyor, dakikaları dolmasın diye WhatsApp’tan yazıyor. Taksim’de ilk yardım var. Napcan, canımı bir daha alsaydım zaten 2 olurdu. Ev mi yiyeceksin?’dedi.

Sansar Salvo, Twitter’dan yaptığı paylaşımda babasına, “Geçen çarşamba intihar etmeye çalıştım. Adam bana eski sevgilimle yaşadığım evde devam etmeli miyim diye mesaj atıyor ama ben Yine de kaportanın yanmasını istemiyorum.”

Arslan, daha sonra ailevi sorunlar yaşadığı anne ve babasına şu sözleri söyledi:

Geçmişte senin beni dövmenin verdiği travma ve öfkeyle kız arkadaşımı döversem, sonra intihara kalkışırım. Elindeki kusmuğumu silerken ciyaklamak yerine o kızı normal telefondan arayacak kadar bana değer vereceksin. Şerefsiz adam. Şerefsiz bayan. Utanç senindir.

mustafakemalpasa-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu